True Skate android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Oldukça eğlenceli ve hareketli bir kaykay oyunu olan True Skate android oyununda zorlu rampalardan geçerek yeteneklerinizi sergilemelisiniz. Bu oyunda geçtiğiniz rampa kadar ve bu rampalarla doğru orantılı olarak puan toplayabilirsiniz. Oyunun ilk bölümleri oldukça kolay ve tanıtım şeklinde düzenlenmiş bulunuyor.

Kolaydan zora doğru giden bölümleri oyunun sürükleyiciliğini arttıran en önemli özelliğidir. Ayrıca hareketler de bölümler gibi kolaydan zora doğru değişecek ve bu hareketleri yapabilmek git gide zorlaşacaktır. Oyunun bu özelliği sayesinde hırs yapacak ve ekran başından ayrılmak istemeyeceksiniz. Ayrıca oyun içerisinde birden çok mod bulunuyor.Bu modlardan istediğiniz bir tanesini seçerek oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca serbest modda istediğiniz hareketi yapabilme özgürlüğüne de sahipsiniz.

Zorlu rampaları, duvarları ve korkulukları geçerek değişik hareketler sergileyebilir ve yeteneğinizi konuşturabilirsiniz. Ne kadar fazla zorlu yol geçer, engelleri aşar ve ne kadar çok tehlikeli hareket yaparsanız o kadar çok puan kazanabilirsiniz. True Skate oyununda farklı kamera açıları bulunuyor. Fakat en iyi uzaktaki açı ile oyunu takip edebiliyorsunuz. Bu kamera açısı size oyun içerisinde daha dengeli bir kontrol imkanı sunuyor.

Ayrıca gelişmiş dokunmatik hassasiyeti sayesinde oyuncuyu kaydırmanız ve istediğiniz doğrultuya yönlendirmeniz de oldukça kolaylaştırılmıştır. Bu oyunda grafikler ve sesler çok etkileyici kullanıldığı için oyundan sıkılmayacak ve saatlerce oyunu oynayabileceksiniz. İstediğiniz bir mobil android işletim sistemine sahip cihazınıza bu oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilir, eğlenceli bir kaykay deneyimi yaşayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir