The Dark Knights android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Filmden esinlenerek yapılmış olan The Dark Knights oyununda Batman’nın maceraları destansı bir şekilde anlatılıyor. Bu oyun milyonlarca kişinin hayranı olduğu süper kahraman Batman’nın macera dolu hayatını konu alıyor.

Bu oyunun kurgusu filmden esinlenerek yapılmış ve grafiklerin de gerçeğe uygun olmasına çok dikkat edilmiştir. Bu oyunda Gothamı’ı koruma görevi size veriliyor. Pek çok zorlu düşmanlarla karşılaşacağınız ve çarpışmak zorunda kalacağınız bu oyunda, araba takipleri yapacak, rehin durumlarını kontrol altına alacak ve bombaları depolayarak doğru yerde ve doğru zamanda kullanmaya çalışacaksınız.

Bu oyun içindeki verilmiş olan cephaneliği bulmalı ve araçtan yararlanmak için izini sürmelisiniz. Düşmanları alt etmek düşündüğünüz kadar kolay olmayacak ve çok zorlu düşmanlarla mücadele etmek durumunda kalacaksınız. Düşmanlarınızı savurmak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Araçlar da bu durumda size çok yardımcı olacaktır. Bu oyunun kurgusu epeyce büyük bir harita üzerinde gerçekleşiyor. Bu harita üzerindeki her yeri tek tek keşfetmeli ve karanlık bir evreni düşmanlardan kurtararak aydınlığa çevirmelisiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarda oynayabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan The Dark Knight; bağımlısı olacağınız heyecan ve macera dolu bir serüveni konu alıyor. Bu oyunda hız, tehlike ve heyecanı bir arada yaşayacak ve başka oyunlarda bulamadığınız bir hazzı yaşayacaksınız. Tüm zamanların sevilen süper kahramanı olan Batman olarak yeni maceralara atılmak için siz de hemen bu oyunu android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarınıza yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

-1 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir