Storm Raiders android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Bu oyun, 2. Dünya savaşını konu ediniyor. Siz bu oyun içerisinde bir uçak kokpitinde yer alacak ve düşmanlarla çatışacaksınız. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda çalışabilen bu oyunla kendinizi adeta savaşın içinde hissedeceksiniz.

Gerçekçi 3D grafikleri sayesinde uçakla çarpışmalarınızda ve havada kontrolünüzü sağlamaya çalıştığınızda heyecanı doruklarında hissedecek ve o anları gerçekten yaşamış gibi hissedeceksiniz. Bu oyunda kullanılan uçaklar 2. Dünya savaşında kullanılan gerçek uçaklardan esinlenerek birebir yapılmıştır. Geniş uçak filosundan istediğiniz bir uçağı seçerek oyuna başlayacak ve gerçek savaşın geçtiği yerlerde düşmanlarınızla çatışacaksınız.

Sky Raiders android oyununda simulasyon tarzında piyasada yer alan en iyi hava savaşı oyunlarındandır. Gerçekçi grafikleri ve etkileyici ses efektleri sayesinde muhteşem bir savaş deneyimi yaşayacaksınız. Ayrıca uçakların göstergeleri ve iç yapısı da gerçeğe birebir uyumlu olarak tasarlanmıştır. Havada düşman uçakları ile çarpışırken aynı zamanda karadaki düşmanlarınızla da savaşacak ve ülkenizi zafere yaklaştıracaksınız. Vereceğiniz parayı fazlaca hak eden bu oyun ile çok güzel vakit geçirecek ve bağımlısı olacaksınız.

Uçağınızı basit hareketlerle kontrol edebilirsiniz fakat zorlu düşmanlarınızı alt etmek o kadar da kolay olmayacaktır. Tüm dikkatinizi vererek oynayacağınız bu oyun en heyecanlı ve en gerçekçi hava savaşı simülasyon oyunlarındandır. Bu oyunu akıllı telefonunuza, tablet ya da diz üstü bilgisayarlarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içi satın alma işlemini kullanarak bazı uçakların kilidini açabilir ve istediğiniz uçakla savaşmaya da devam edebilirsiniz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir