Spiderman android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Dünyayı ele geçiren kötü bilim adamları ile mücadele eden Spiderman’ı konu edinen bu oyuna bayılacaksınız. Bir oyunda beklediğiniz her şeyi bu oyunun içerisinde bulacaksınız. Kötü bilim adamlarının geliştirmiş olduğu robotların istila ettiği şehri temizlemek görevi yine spiderman’a düşüyor.

Bu oyunda ayrıca spiderman yalnız başına bir mücadele vermiyor. Diğer versiyonlarının aksine ekip arkadaşlarının yardımı ile şehri robotlardan kurtarmaya çalışan Spiderman maceradan maceraya koşuyor ve kötü adamlarla savaşıyor. Grafikleri ve görselleri ile gerçekçiliğine ayrı bir önem verilerek tasarlanmış bu oyunu oynarken kendinizi tam anlamı ile oyunun içinde hissedeceksiniz.

Binalar arasında zıplayacak, örümcek ağlarınızı kullanarak belirlediğiniz hedeflere doğru kötü adamlara ve robotlara yakalanmadan ilerlemeye çalışacaksınız. Bu oyunda hızlı olmanız ve pratik düşünmeniz gerekiyor. Dünyayı bu kötü robotlardan kurtarmak sandığınız kadar kolay olmayacak.

Sürükleyici kurgusu gerçekçi ses efektleri ve 3D grafikleri ile Spiderman android oyunu, oyuncular tarafından tam not alıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Spiderman aynı çizgi filmdeki karakteri oyuna yansıtıldığını görüyorsunuz. Her yaştan kişilerin severek oynadığı bu oyunda aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor.

Çok severek oynayacağınız bu oyunu isterseniz akıllı telefonunuza yükleyerek yanınızda taşıyabilir ya da diz üstü bilgisayar ve tabletinize yükleyerek istediğinizde oynayabilirsiniz. Bağımlısı olacağınız bu oyunu indirmek de oldukça kolay. Spiderman’la maceradan maceraya atılmak için hemen bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

1 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir