Sky Gamblers Android

Sky Gamblers android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Namco Bandai tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen Sky Gamblers android oyununda 1. Dünya savaşını tam anlamı ile tekrardan yaşayacaksınız ve uçakla bu savaşın içerisinde yerinizi alacaksınız.

Bu oyunda uçağın içerisinde havada hakimiyet kuracak ve klasik uçakların içerisinde savaşın içerisinde önemli bir yere sahip olacaksınız.  Bu oyunda daha önce 1.  Dünya savaşında gerçekten kullanılmış olan gerçek uçaklara yer verilmiştir.

Her bakımdan gerçekçi olarak tasarlanan bu oyunu büyük bir zevk ve heyecanla oynayacağınızdan emin olmalısınız.  Ayrıca bu uçakları kullanarak size verilen bireysel görevleri yerine getireceksiniz.  Bu kadarla da sınırlı kalmayacak ve 8 kişiye kadar arkadaşınızla beraber bu oyunu oynayarak daha heyecanlı ve zevkli bir hale getirebileceksiniz.

Bu oyunda arkadaşlarınız ile beraber gerçek zamanlı olarak savaşarak işinizi kolaylaştırabilir ve düşmanlarınızı kolaylıkla püskürtebilirsiniz.  3 boyutlu grafikleri ile gerçekçiliği sayesinde sizi içine alacak bu oyun ile birlikte hiç ummadığınız kadar eğlenecek ve kısa bir süre içerisinde Sky Gamblers android oyununun bağımlısı olacaksınız.

Savaş uçağınızın kontrolünü sağlayarak havadaki diğer savaş uçakları ile çarpışırken aynı zamanda da karadaki hedeflerinizi alt etmeye çalışmalısınız.  Bu oyunda tam olarak 18 adet büyük harita bulunuyor.  Bu haritalarda gösterilen dağlara ve geniş düzlüklere giderek 12 farklı görevinizi yerine getirmeniz isteniyor.

Multiplayer modu sayesinde farklı oyun modlarını deneme imkanını da bu oyun size tanıyor.  Bu oyunda isterseniz bireysel olarak çatışın isterseniz de eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşarak arttırın.  Çok seveceğiniz bu oyunu android işletim sistemine sahip tüm cihazlara indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.  İyi oyunlar dileriz.

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

10 Puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir