Simulator android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Bu oyunda uzun yolculuklar yapacak ve bu yolculuk sırasında uzun bir TIR’ın içerisinde şoförlük yapacaksınız. Son yıllarda çok ilgi gören simülatör oyunlarının kalabalık bir hayran kitlesi bulunuyor. Bu oyunda TIR sürme yeteneğinizi geliştirecek ve uzun yollar boyunca Avrupa’nın şehirlerinde gezeceksiniz.

Bu oyunun en büyük özelliği ise olağan üstü gerçekçi tasarımıdır. Bu oyunda siz gerçek Avrupa şehirlerinde gezebilecek ve farklı tırlarla yolunuza devam edebilecek yük taşıdıkça para kazanacaksınız. Kazandığınız paralarla ise yeni tırlar alabilecek ya da tırınıza yeni özellikler ekleyebileceksiniz. Gerçekçi grafikleri ve etkileyici sesleri ile bağımlısı olacağınız bu oyun android işletim sistemine sahip her türlü mobil cihazda oynanmak için de elverişlidir.

Ayrıca oyunda kullanılan tırlar gerçek hayattaki modelleri ile birebir aynı tasarlanmış ve oyuna yansıtılmıştır. Oyun içerisinde kullandığınız tırların iç tarafında bulunan yol göstergeleri dahil her şeyi gerçek hayattaki modellerle birebir olarak dizayn edilmiştir. Bu oyunu oynarken kendinizi tam anlamı ile tırın içinde ve direksiyon başında hissedeceksiniz. Oyunu oynarken benzininizin azaldığını ya da hızınızı kokpitin içerisindeki göstergelerden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu oyunda amaç size verilen kargo ve yükleri tam zamanında istenilen yere ulaştırmanız olacaktır. Avrupa’nım renkli şehirlerinde yapacağınız bu gezintiden siz de çok hoşnut kalacaksınız.

Gerçek hayattaki gibi sağı ve solu kontrol ederken bile oyunun ne kadar gerçekçi tasarlandığını hissedeceksiniz. Ağaçların ve binaların yere olan yansımalarını ve gölgelerini bile göreceksiniz. Bu oyunu dilerseniz akıllı telefonlarınıza indirerek sürekli yanınızda bulundurun dilerseniz de tablet ya da diz üstü bilgisayarlarınıza indirerek canınız isteyince oynayın. Fakat şunu unutmamanız gerekir ki bu oyunu oynamaya başladığınızda bağımlısı olacak ve oynamadan yapamayacaksınız.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir