Shadow Flame android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

3 boyutlu grafikleri ve gerçekçi ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda tam olarak 15 zorlu bölüm bulunmaktadır. Ayrıca seçilebilir özel güçleriniz sayesinde karşınıza çıkan tüm engelleri aşmanız ve düşmanlarınızı alt etmeniz gerekiyor. Bu oyunda kullanabileceğiniz 25 farklı silah yer alıyor.

Her atağa göre farklı bir silah kullanabilir ve çeşitli taktikler geliştirerek doğru bir strateji oluşturarak oyunda ilerleyebilirsiniz.  Bu oyun The Shadow and the Flame oyununun ikinci versiyonudur.  Bu oyunu sevenleri memnun edecek olan bu ikinci seri ile piyasada yerini alan ve milyonlarca kişi tarafından çok sevilerek oynanan bu oyun farklı kurgusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Tüm android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda oynayabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olup, her cihazda yüksek bir hızda takılmadan çalışmaktadır.  Bu oyun 2 boyutlu oynanma özelliğine sahip olduğu için uzun saatler boyunca hiç sıkılmadan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.  Ayrıca isterseniz bu oyunu tabletinize isterseniz de akıllı telefonlarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. bir oyundan beklediğiniz her şeyi bu oyunda bulacaksınız.

Aksiyon ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun! Sürükleyici bir oyun keyfi yaşayacağınızdan emin olun ve hemen Prince of Persia android oyununu indirerek oynamaya başlayın.  Bağımlısı olacağınız bu oyun sizi ekran başına hem farklı kurgusu hem de etkileyici görsel efektleri ile bağlayacaktır.  Keyifli bir oyun yaşamanız dileriz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir