Real Steel Android3

Real Steel android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Bu oyun benzeri bulunmayan bir yeraltı dövüş oyunudur. Gerçekçi 3D grafikleri ve kolay ekran kontrolü ile heyecanlı bir robot dövüşü yaşayacaksınız.

Filmlerden esinlenerek yapılmış bu oyununda robotların kavgasına tanık olacaksınız. Güçlü çelik ve metal yapıları ile eşsiz kombinasyonların gücünü hissedeceksiniz.

Gerçekçi grafikleri ve etkileyici ses efektleri ile başından kalkamayacağınız bir boks deneyimi yaşayacaksınız.  Bu oyunda 2 tür oyun modu bulunuyor.  Bu modların birincisi turnuva ikincisi ise serbest müsabakalardır.  Ayrıca bu oyunda kendi robotunuzu kendiniz oluşturabilir ve onu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

+1000 elde ettiğinizde robotunuz da dilediğiniz gibi özelleştirmeler yapabilirsiniz.  Ayrıca performans yükseltmeleri ve yeni güncellemeler ekleyebilirsiniz.  Maksimum performans yakalayabilmek için bu oyunu indirdikten sonra diğer tüm uygulamalarınızı kapatarak android cihazınızı yeniden başlatmanızı tavsiye edebiliriz.  Bu oyun ile farklı görsel efektleri ve ses efektlerini göreceksiniz.

Diğer mobil oyunlardan farklı olarak kurgulanmış olan yapısı sayesinde pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır.  Her android cihaza uyumlu olan yapısı sayesinde kolaylıkla istediğiniz cihaza yükleyebilir ve hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.  Bu oyunda dikkatinizi tam olarak rakibinize vermeniz ve onun yapacağı hamleleri tahmin etmeye çalışmanız gerekecektir.

Aksi taktirde hiç beklemediğiniz darbeler alarak yenilgiye uğrayabilirsiniz.  Bu oyunda önemli olan hızlı bir şekilde karşıdaki rakibinizi alt etmektir.  Dövüş simulasyonları arasında önemli bir yere sahip olan Real Streel oyununu hemen siz de indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.  İyi oyunlar dileriz.

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

10 Puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir