Real Drift Car2

Real Drift Car android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Mobil cihazlarda oynayabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan bu oyun 3D grafikleri ile tüm gözleri üstüne topluyor.

Bu oyunda gerçek hayatta arabanızla yapamadığınız tüm hareketleri yapabilecek ve heyecanlı bir drift yarışı deneyimi yaşayacaksınız.

Yenilikçi yapısı ile heyecanı arttırılmış sürükleyici bir yarış deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir oyundur.  Bu oyunda kontrol sağlamak halper sayesinde artık çok daha kolay. Ayrıca özelleştirebilmenize imkan tanıyan yapısı sayesinde oyunu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve daha çok eğleneceğiniz bir hale getirebilirsiniz.  Dilediğiniz bir araba modelini seçerek yola koyulabilir istediğiniz gibi araba modelini,  rengini,  şeklini, jantını ve gücünü değiştirebilirsiniz.

Renkli jantlar kullanarak arabanızı kişiselleştirebilir ve daha canlı bir hale getirebilirsiniz. İnanamayacağınız derecede gerçek olarak tasarlanmış bu simulatör oyununda gerçek hayattaki araba modellerini görecek arabanın motor sesini dahi birebir hissedeceksiniz. Oyun içerisinde sürüklenme sırasında duvarlar tarafından hafif dokunarak puanınızı doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz.  Ayrıca çevrim içi oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde yeni insanlarla tanışabilir ve gerçek kişilerle yarışmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Ses efektleri ve gerçekçi görüntü ve grafikleri ile sizi içine alacak bu oyunun bağımlısı olacaksınız. 3D grafikleri ve yüksek çözünürlüğü sayesinde gerçekçiliği arttırılmış olan bu oyunda ödediğiniz paranın karşılığını fazlası ile alacaksınız.  Sadece 2,  32 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu oyunu siz de hemen bir android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza yükleyerek anında oynamaya başlayabilirsiniz.  Boyutu çok büyük olmadığı için akıllı telefonlarınıza yükleyerek isterseniz yanınızda taşıyabilir isterseniz de tablet ya da diz üstü bilgisayarlarınıza yükleyerek drift simulatör heyecanını yaşayabilirsiniz.  İyi oyunlar dileriz.

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

10 Puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir