Racing android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bu oyunun asıl amacı, hiç kaza yapmadan en kısa süre içerisinde parkuru tamamlamaktır. Ayrıca benzininizin de bu süre içerisinde bitmemesi gerekiyor. Rekor peşinde koşacağınız bu oyunu hiç sıkılmadan büyük bir heyecanla oynayacağınıza emin olmalısınız.

Oyunun oynayışından biraz bahsedecek olursak sağ tarafta olan gaz tuşuna basarak hızınızı arttıracak sol tarafta bulunan fren tuşuna basarak da gerekli gördüğünüz zamanlarda yavaşlayacaksınız.

Frene bastığınız zaman arabanızın ön tarafı öne doğru kalkacaktır. Bu oyun içerisinde satın alabileceğiniz 11 farklı model bulunmaktadır ayrıca bunun yanında yine satın alabileceğiniz 11 adet harita bulunuyor. Bu arabaların her biri kendine özel dizayn edilmiş haritalarda kullanılmaktadır. Bu yüzden her harita için farklı bir araç kullanmanız gerekiyor.

Oyunda bir de upgrade sistemi bulunuyor. Yarışta kazandığınız paralar ile isterseniz aracınızı upgrad eedebilirsiniz. Oyunun güçlü grafikleri ve muhteşem ses sistemi sayesinde kendinizi oyunun içinde hissedecek ve adrenalini tam anlamı ile yaşayacaksınız. Oyunda kullandığınız aracın tekerleklerini, sübvansiyonlarını ve kontrol sistemini dilediğiniz şekilde güçlendirebilir ve arabaları çeşitli özel modifiye sistemleri ile süsleyebilirsiniz. Bu oyunda yer çekimine meydan okuyacak ve para kazanacaksınız.

Oyunda para kazanmanızın en kolay yolu, Motocross Bike alarak Moon haritasına doğru yol almanız olacaktır. Bu alanda yer çekimi az olduğundan daha çok havada kalarak daha fazla altın para kazanabileceksiniz. Ayrıca oyunda öne ya da arkaya doğru takla atmayı başardığınızda +1000 altın kazanma şansını yakalayacaksınız. Siz de hemen bu oyunu android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza indirerek oynamaya başlayabilir ve kendinizi heyecanlı bir oyun içerisinde bulabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir