Prince of Persia4

Prince of Persia android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Etkileyici grafikleri ve ses efektleri ile gözleri üzerine çeken Prince of Perisa oyununda değişik kurgusu ve destansı hikâyesi ile 5 farklı ortamda geçen bir oyun.

Etkileyici 3 boyutlu grafiklerle karşılaşacaksınız.Tam 14 bölümden oluşan Prince of Persia android oyunu,  gittikçe zorlaşan bölümleri ve akıcı kurgusu ile heyecanı sürekli dorukta tutulmaya özen gösterilmiştir.

Bu oyunda birden fazla düşmanla mücadele etmek zorunda kalabilir ve değişik saldırı yöntemleri geliştirerek uygulayabilirsiniz.

Bu oyunda taktiksel mücadele çok büyük önem taşımaktadır.  Bölümler ilerledikçe ve zorlaştıkça yeni mücadele yöntemleri bulabilirsiniz.  Bölümler geliştikçe yeni silahların sahibi olacak ve bu silahlarla mücadele etmeye devam edeceksiniz. Dokunmatik duyarlılığı ile kontrol sağlamanız artık oldukça kolay olacaktır.

Akrobatik hareketlerle de rakiplerinizi ve düşmanlarınızı kolaylıkla alt edebilir ve yeni bölümlerde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca dikkatli modu kullanarak oyuna daha yavaş ve düşünerek devam etme imkanını yakalayabilirsiniz.  Bu oyunu sosyal ağlarınıza bağlanarak da yükselebilir ve liderlik sıralamasındaki yerinizi arkadaşlarınız ile sosyal medya hesaplarınızdan kolaylıkla paylaşabilir ve başarınızı herkese gösterebilirsiniz.

Bu oyunda görsel grafiklerin gerçekçi olarak tasarlanmış olması oyunun sürükleyiciliğini arttıran en büyük etkenlerden bir tanesi olacaktır.  Bu oyunu isterseniz diz üstü bilgisayarlarınıza indirerek isterseniz de tablet ya da akıllı telefonlarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.  Eğlence ve aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.  İyi oyunlar dileriz.

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

10 Puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir