Ojeyi sprey ile hızlı kurutma yöntemi

Ojelerinizden kurtulmanın birçok yöntemi vardır. Bulunduğunuz ortamda ya da yanınızda olmayan aseton, oje kurutucu olmadan da saç spreyinizle ojelerinizi tırnaklarınızdan çıkarabilirsiniz.

Bayanlar için tırnak bakımı çok önemlidir.Saç ve cilt bakımından sonra en etkili ve önemli bölgeler tırnaklardır. Tırnakla rojelerile süslenebilir. Kırmızı, beyaz gibi renklerin çok tercih edilmesinin de elbet bir nedeni vardır.

Oje sürdükten sonra kurutmak veya kuruyana kadar muhafaza etmek çok zor bir iştir. Yeni oje sürdünüz ve parmağınız yanlışlıkla bir yere dokundu işte bu yapılan hata komple tırnaktan ojenin silinmesine ve yeniden sürülmesine neden olur. Bayanları en çok sinir eden şeyler arasında telefon çaldığında ya da ansızın kapı zili çaldığında o anki telaş ile ojeniz silinebilir deforme olabilir. İşte burada saç spreyi devreye girer ve işinizi kolaylaştırır.

Çok acil oje sürmeniz gerekiyor ve kuruması için zamanınız yok ise saç spreyinin üstün donma özelliği sayesinde hızlıca kurutabilirsiniz. Spreyin elinize temas etmemesi için plastik bir eldiven kullanabilirsiniz. Eldivenin parmak ucu tırnaklara gelen kısımlarını kesin ojenizi sürün ve saç spreyinizi sıkın maksimum 30 saniye içerisinde ojeleriniz kuruyacaktır.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir