Need For Speed Most Wanted android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Need For Speed macerası tüm hızla devam ediyor! Serinin en yeni ve inanılmaz oyunu Need For Speed Most Wanted ile devam ediyoruz.

Android’in en gözde araba yarışı serisinden biri, efsane olan grafikleri ile insanların gönlünde bilgisayardan telefonlara kadar taht kuran Need For Speed’in en yeni versiyonu Most Wanted’ı gelin bir inceleyelim!

Bilgisayardan zevkle oynadığımız ve oynarken müptelası olduğumuz bu oyunun grafikleri oynayanları şaşırtıyor! Oyun bilgisayardan sonra Google Play’de yayınlandıktan sonra editörlerin favorisi olmakla beraber hızla indirilerek güzel bir başarıya imza attı.

Need For Speed tutkunlarını baştan çıkartacak yeni sürümünü tanıtmaktan zevk duyarız. Donanımlı bir çok cihazda kasmadan oynayabileceğiniz bu oyun grafiklerin en üst düzeyini kullanmakta. Grafik konusunda efsanevi bir donanıma imza atan Most Wanted mükemmel bir ekran görüntüsü ile tutkunların bir hayli dikkatini çekiyor. Oyunda başlangıç seviyesindeki kısıtlı arabalar ile başlayıp zamanla yeni arabalar keşfedebiliyor ve zamanla onları modifiye edebiliyorsunuz. Sadece yarışlardan elde ettiğiniz para birimi ile değil çeşitli oyun içi satın almalar gerçekleştirerek belli gerçek para karşılığında satın aldığınız elmaslar ile yeni arabalar da açabiliyorsunuz. Ayarlardan dil ve ses düzeylerini de ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede arka planda müzik işlemi başlatıp oyunun sesini minimuma indirerek oyunu oynarken farklı bir hava da verebilirsiniz. Oyunu nasıl oynayacağınızı da ayarlar menüsünden değiştirebiliyorsunuz. Tuşlar ile mi yoksa ekranın hareket yönüne göre mi oynayacağınızı da seçebildiğiniz ayarlar mevcut.

Ayrıca oyunun boyutu normal bir mobil cihazın kaldırabileceği türde olmayabilir. Üst seviye cihazlar ile oldukça rahat oynayabileceğiniz bu oyun eğer telefonunuzda geniş bir hafıza bulunuyorsa eşsiz bir Need For Speed deneyimine dönüşmekle kalmıyor bağımlılık seviyenizi de iyice arttırıyor!

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir