İnfinite Flight android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Uçuş simülasyonları arasında önemli bir yere sahip olan İnfinite Flight android oyunundaki gerçekçiliği tam anlamı ile hissedeceksiniz. Bu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın donanımının iyi olması gerekiyor. Aksi takdirde kasılmalar yaşanacaktır ve oyun yavaşlayacaktır.

Bu durum ise bu tarz oyunlarda hiç hoş bir durum olmamaktadır. Akıllı telefonlarınızda da oynayabileceğiniz bu oyun ise akıllı telefonlarınızın ne kadar güçlü olduğunuzun bir göstergesidir. Olağanüstü gerçekçilik ile tasarlanmış olan İnfinite Flight android oyunu İOS, Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda oynanabilmektedir. Uçağın inişi ve kalkışı bile neredeyse gerçekle aynı olarak yansıtılmıştır.

Bu oyunun çok sevilmesinde ki diğer bir neden ise çok güzel tasarlanmış grafiklere sahip olmasıdır. Ayrıca pist başında başlayan bu oyun daha sonra farklı pistlerde devam edecektir. Bu oyun için 4. 99 dolar ödemeniz gerekecek fakat oyunu oynarken verdiğiniz paranın her kuruşuna değdiğini göreceksiniz. Oyun içi satın almaları kullanarak da farklı tipteki uçakları satın alabilir, uçağınızı değiştirebilir ve farklı hava limanlarını açabilirsiniz. Bu oyunda göreceğiniz uçaklar tamamen aslını yansıtmakta ve iç dizaynı dahi gerçeği ile birebir dizayn edilmektedir. Özellikle de oyun içi satın almalardan alacağınız uçakların HD yapısına çok büyük özen gösterilmiş bu ise oyunun gerçekçiliğini arttırmıştır.

Gaz kolunun dummy olarak tasarlanmış olması ve kokpit içerisindeki göstergeler gerçeği yansıtmaktadır. Bu oyunda sadece yolcu uçağı uçurmak zorunda da değilsiniz. Sıkıldığınız zaman savaş uçaklarını da uçurabilir ve yeni maceralara atılabilirsiniz. Oyunda farklı pek çok uçak modeli arasından istediğiniz modeli seçebilir hatta hava limanlarını değiştirebilirsiniz. Farklı güçteki ve yapıdaki bu uçaklarla zevkli ve gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşayacaksınız ve kendinizi usta bir pilot gibi hissedeceksiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

-1 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir