Ücretsiz olarak ilan vererek, yeni ve 2.el ürünlerinizi satabilir, freelance olarak iş ilanları verebilir, alıcılar ile iletişim kurabilir, alışveriş yapabilirsiniz.

Sizden hiç bir şekilde ilan eklemek için komisyon alınmaz, ilan verirken sizden tek istediğimiz puan karşılığında indirim oranı belirtmeniz ve alıcılar puan toplayınca bu puanları indirime çevirmeniz.

Ticaretler tamamen alıcı ve satıcı arasında gerçekleşir. Güvenilir geçen alışveriş sonrasında üyeler birbirine değerlendirme puanı ekler.

Buune sadece indirim sözü veren satıcıların ilanlarını yayınlar. İndirim yapmayan satıcılara ait şikayet geldiğinde ise satıcının ilanlarını yayından kaldırır.

anlaşma

Puan kazanma ve alışveriş yapmayla ilgili olarak gereken kuralları ve sözleşmeyi, kullanıcı sözleşmesi ile görebilirsiniz.

Hemen aşağıdaki formu doldurarak hizmet&ürün ilanı ekleyin!

  E-posta adresi

  Görünecek isim/soy isim veya firma adı

  Buune üyelik isminiz

  Telefon numarası

  Telefon numaranız ilanda görünsün mü?
  EvetHayır

  Ürün/hizmet satış başlığı

  Ürün/hizmet satış açıklaması (detaylı)

  Adres

  Adresiniz ilanda görünsün mü?
  EvetHayır

  Satış yaptığınız site adresiniz veya alışveriş sitelerine ait mağaza linkleriniz

  Uzmanlık alanlarınız veya sektörünüz

  Kargo veya hizmet teslim süreniz

  Ürün&hizmet için varsa gereksinimler
  Özellikle hizmet ilanı ekliyorsanız gereksinimlerinizi iletmeyi unutmayın.

  Ürün&hizmet görselleri
  En az 1 görsel şarttır. 3'ten fazla görsel eklemek istiyorsanız, görsellerinizi [email protected] adresine mail atarak, ilan başlığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.


  Ürün&hizmetin normal satış fiyatı

  Puanlı alışveriş hakkında;
  Her bir 500 puan ortalama %10 indirime denk gelmektedir. Buna göre yapabileceğiniz indirimleri ve indirim için kaç puan istediğinizi lütfen belirtiniz. Talepleriniz tamamen siz ve satıcı arasındadır, ne kadar az puan isterseniz o kadar çok satış yapma olasılığınız artacaktır. En az %20 indirim yapmadan Buune'de satış ilanı veremezsiniz 🙂

  Ürün&hizmetin indirimli satış fiyatları