Faming Simulator android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Modern yaşam koşulları ile birlikte tablet ve mobil üstünde yer alan yazılımlar arasında kuşkusuz ki Android oyunlar en çok indirilen ve oynanan oyunlar arsında yer almaktadır.

En çok tercih edilen ve çok Android oyunlar arasında kesinlikle simulatör olarak adını bir hayli duyurmayı başarmış olan Farming Simulator Android oyunu bir çiftlik oyunu olup herkesin beğenisini topladığını söyleyebiliriz. Bu oyun 14. Şehir yaşamından sıkılmış ve şehir havasından sıyrılarak tamamen doğal bir çiftlik yaşamıyla baş başa kalmak isteyen kişilere göre..Sizlerde şehir yaşamından, taş yığınından, hava kirliliğinden ve şehrin kalabalığından bunalanlardansanız, Farming Simulator 14. Oyunu oynayarak bir nebze de olsa doğal yaşamla baş başa kalıp ve kendi tarım alanlarınızı oluşturabilirsiniz. Arzu ettiğiniz gibi tarlanızda ki ürünleri ekip biçebilir, dilediğiniz ürün çeşidini yetiştirebilir ve daha sonra da elde ettiğiniz hasatları toplayabilirsiniz. Kazandıkça tarla alanını genişletebilir ve son derece keyifli saatler geçirebilir, günün tüm yorgunluğunu, stresini cümbüşünü bu oyun sayesinde atabilirsiniz. Oyununuz ilerledikçe hasatlarınız çoğaldıkça ve oldukça yüksek meblalarda kazanç sağladıkça tarlalarınızı genişletmek sizlerin elinde. Bu oyunla kesinlikle doğal yaşamın içine keyifli bir şekilde dalıp gideceksiniz. Adroid cihazlarla uyumlu olan bu oyunu ister telefonlarınızda ister tabletlerinize indirerek keyifli oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyuna yeni eklenen özellikleri ve geliştirilmiş özellikleri sayesinde oyuna farklı tat sağlanmıştır. Bilhassa da yeni ayrıntılı ve 3 boyutlu şekliyle, gösterişli yapısı ile son derece modern ve şık ara yüzü ile yükseltilmiş oyun tadı ile sizlerde oyun tadını çıkartabilirsiniz.

Ayrıca da Wifi ve bluetooth ağ bağlantısı ile çevrenizdekilerle multiplayer oynama olanağına bile kavuşabilirsiniz. Özellikle hayvanlarınızdan elde edeceğiniz sütlerinizi açık artırma yoluyla bile satma şansı yakalayabilirsiniz. Kesinlikle işlerinizde sizlere yardımcı olabilmesi için bilgisayarınızla kontrol sağlayabileceğiniz araçlar da tasarlayabilirsiniz. Android sistemli bu oyunla tarımla ilgili olabilecek her şeyi aynı anda üretebilirsiniz. Bu oyunla kendi tarlanızı oluşturabilir ve doğanında tek hakimi siz olabilirsiniz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir