Empire Four Kingdoms android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Empire Four Kingdoms Android Oyunu 2015 yılında hayatımıza tam girmek üzereyken konsollarda oyun ile ilgili bir bilgi yoktu.

Bu yüzden mobil platformlar için hazırlanan versiyonundan bugün sizlere kısaca bahsedeceğiz. Empire Four Kingdoms oyunu dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynuyor.

Oyunun geliştiricisi Goodgame Studios tarafından geliştiren ve Android cihazlar için piyasaya çıkarılan sürülen geliştirilmiş harika bir strateji oyunudur. Kendi imparatorluğunuzu kurarak 4 krallık en büyüğü olmak için çalışacağınız bu strateji oyununda önce kendi kalenizi kurarak daha sonra oyuna başlamanız gerekiyor. Zaman içinde toplayacağınız kaynaklarla bütçenizi arttıracak ve daha sonra oyunculara karşı kendinizi savunmak ve diğer oyuncuların kalelerini yağmalayabilmek için çok güçlü bir ordu kurmak için çabalayacaksınız. Bu noktadan sonra büyük bir macera sizleri bekliyor. Arka arkaya gelişen birbirinden zorlu maceralara katılarak servetinizi ve şöhretinizi arttırabileceğiniz gibi kaynak bakımından daha zengin bir mevkiye yükselmek için düşmanlarınızın kalesini yağmalamanız gerekiyor.

Oyun içindeki hedeflerinize ulaşmak için yeni arkadaşlıklar kurabilir bu kişilerle ittifak kurabilir ve diplomasinin faydalarından yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz orduya gerçekten güveniyorsanız rakiplerinizi bertaraf edebilirsiniz.Sahip olduğunuz kaynaklar sayesinde kalenizi sağlamlaştırabilir ve güvenliğini arttırabilirsiniz. Geliştirdiğiniz güçlü kaleniz bir zaman sonra yenilmez bir hale gelebilir ve ordunuzda bulunan askerlerinizi çok güçlü öldürücü silahlarla güçlendirebilirsiniz. Bu heyecan dolu macerada dört krallığın en büyük imparatoru olabilirsiniz. Empire Four Kingdoms Android Oyununu isterseniz akıllı telefonlarınızda isterseniz de tabletlerinizde istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Bağımlısı olacağınız bu oyun sayesinde düşünme beceriniz gelişecek ve pratik düşünme yeteneği kazanacaksınız.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir