renk değiştiren ayakkabı

Elbiseye göre renk değiştiren ayakkabı geliyor

Kadınlar kıyafetlerini tamamladıktan sonra ayakkabı konusun da oldukça kararsız kalır ve uyumlu olması için birçok ayakkabıyı raflara yerleştirir.

Artık ayakkabıya tonlarca para ödemenize ve kıyafetinize göre ayakkabı almanıza gerek kalmadı. Çünkü sizin elbisenize göre renk değiştiren ve uyum sağlayan ayakkabılar üretildi ve sizi bu dertten kurtarmak için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Litvanya’da İshüu Techonlogies şirketi dünyada bir ilk olarak renk değiştiren ayakkabıyı piyasaya sürmek için hazır hale getirmeye çalışmaktadır.

Birçok kişi bu ayakkabıyı merakla beklerken takip etmek adına birçok çaba sarf edilmektedir. Ayakkabının renk değiştirme özelliğini ise üretimin de yerleştirilen elektronik mürekkep yerleştirilmesi sayesin de elbisenize uygun renge dönüşerek şıklığınıza şıklık katacak.

Topuklu ayakkabınızın rengini değiştirmek için cep telefonunuza indireceğiniz bir program ile bir tuş ile istediğiniz renkler de ayakkabınızı rahatça kullanacaksınız. Ayrıca sadece renk değil istediğiniz deseni de ayakkabınıza ekleyerek rahatça kullanabileceksiniz. Mevcut desenler ise çiçek, puan tiye, çizgiler ve hayvan desenleri gibi. Bu mucizevi ayakkabının önümüzde ki aralık ayı içerisin de piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

1 Puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir