Screenshot 1 6

Doğa ile iç içe yaşayan, evi ağaç kökü olan insan

#1

Screenshot 1 6

Son derece gelişmiş teknolojinin bulunduğu dünyayı özlemediğini belirten Mick, yaşamını doğada sürdürmeye kararlı. İklimin getirdiği devamlı yağmurlarda kuru kalmak için plastik elbiseler kullanıyor. Ayrıca ” Burada yaşamak, kuru kalmayı başarmanın sanatıdır. ” sözünü kullanmayı ihmal etmiyor.

#2

Screenshot 2 5

Yaşamı boyunca benimsediği sporu da doğada devam ettiriyor. Dış dünyadan hiçbir şey karşılamadan orman içinde bulduklarıyla birlikte ormanda insanlara spor yaptırıyor.

#3

Screenshot 3 5

Mother Nature Network dergisine yaptığı bir röportaj sırasında vücudu için gerekli yemekleri nasıl temin ettiği sorusuna şu cevabı veriyor:

#4

Screenshot 4 5

”Aslında zor bir iş değil. Kendimi ayaklarımın gittiği yere götürüyorum. Ormanda her türlü yemeği bulabilirsiniz. Seçici birisi olmadığım için her türlü yemeği bulabiliyorum. Aç kalmam beni keşifçi yaptı. Örnek vermek gerekirse bir geyik başka bir hayvan tarafından öldürüldüğünde neredeyse bütün orman bundan nasibini almaya geliyor. Bende onlar gibi yapıyorum. “

#5

Screenshot 5 4

National Geographic isimli belgesel programı Mick’in bir gününü nasıl geçtiğini ” The Legend of Mick ” isminde bir çekim yaptı.

#6

Screenshot 6 4

#7

Screenshot 7 4

#8

Screenshot 8 2

#9

Screenshot 9 2

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy