Clash Of Kings android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Google Play’in strateji oyunları arasında büyük bir başarı elde etmiş Clash Of Kings’i incelemeye ne dersiniz?

Google Play’de sürekli rastladığımız strateji oyunları arasından sıyrılarak en üst basamaklara ulaşmış Clash Of Kings oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından biri! Haydi, gelin birlikte oyunu detaylı bir şekilde inceleyip, puanlayalım. Günümüzde strateji oyunlarına bakarsanız oldukça fazla oyun olduğunu fark edebilirsiniz.

Hepsi birbirinden güzel fazlasıyla strateji oyunu buluyor Play Store’da. Bu oyunlar arasından yükselmek bir oyunu yaratmak kadar zor fakat Clash Of Kings bunu başarmış görünüyor! Bir sürü strateji oyunu arasından gökdelen gibi yükselen bu oyun size grafikleri ile gerçek bir imparatorluğun sahibiymişsiniz gibi hissettirecek! Grafikleri ile bir oyun olmanın aksine gerçek bir dünyayı yansıtıyor. Kendi müziklerinin olduğu bu oyunda eğer oyun müziklerini dinleme taraftarıysanız sizin için oldukça hoş parçalar seçilmiş. Oldukça fazla farklı binalar ve birimler yer alıyor bu eğlenceli oyunda. Birçok piyade ve materyalleri, binalar bulabiliyorsunuz ve inşa edebiliyorsunuz. İlk inşa ettiğiniz binalar örnek olduğu için haliyle zamanları da kısa oluyor fakat leveliniz arttıkça zamanlarda bir hayli artıyor tabii ki. Bir de oyunda bulunan görevler ile para kazanmak oldukça eğlenceli bir hale dönüşüyor!

İnşa görevleri ile hem köyünüzü güzelleştiriyor hem de bunun için para alıyorsunuz bir de savaş görevlerinizi ile savaşı kazanmakla kalmıyor bir de para kazanıyorsunuz. Neredeyse her an para vermekte olan bu oyunun en büyük avantajı sürekli fazla paraya sahip olmanız.

Clash of Kings’de yalnız performans sergileyememektesiniz. Mutlaka bir klana dahil olarak onlardan zamanı gelince yardım isteyebiliyor ve yardım edebiliyorsunuz.Her şehrin savaştıkça gelişen harika bir lorda sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu güzel oyunun en zevkli kısmı işte bu! Size ait olan bir şeyi geliştirmek bütün oyuncuların sevdiği bir özellik olsa gerek.Oyunu denemenizi şiddetle öneriyoruz!

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir