Castle Clash android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Kale Savaşları Castle Clash Android Oyununun diğer strateji oyunlarından çok daha farklı özellikleri bulunuyor.

Bu oyunda 29 farklı hero seçeneği bulunuyor. Strateji ve rpg teması bulunan android oyunlar için fark yaratacak olan hero yani kahraman özelliği oyunun merkezine yerleştirilerek oyunun zevki arttırıldı. 29 farklı kahraman içinden 5 kahramanı seçme hakkı size veriliyor.

Kahramanlarınızı isteğinize göre gem, or ya da kırıkla alabilirsiniz. Kahramanlar elit, sıradan ve efsanevi olmak üzere 3 kategoriye ayrılıyor. Kahraman dükkanından kırık ile doğrudan kahraman satın alabilirsiniz ve gem yada or ile rastgele basarak da kazanabilirsiniz. Karzilla, Oz, Aşk Meleği,Balkabağı gibi oyunlarda doğrudan alamadığınız kahramanları gem ile basarak düşürebiliyorsunuz. Kale Savaşları Castle Clash Android Oyununda aynı zamanda sahip olduğunuz kahramanları geliştirip güçlüleştirebilirsiniz. Bunun için or ve kırık kullanabilirsiniz. Heronun birincil özelliğini de değiştirebilirsiniz.Bu sayede tamamen olmasa da büyük ölçüde kahramanlarınızı özgünleştirebilirsiniz.

Kale Savaşları Castle Clash Android oyununda parayla aldığınız gemler ile bir sürü iş yapabilirsiniz ve altına çevirerek random karakter basarak güçlü karakterler düşürerek şansınızı arttırabilirsiniz ve inşaat halindeki binalarınızı anında bitirebilir ya da eğittiğiniz bir askeri birliğinin eğitim süresini anlık olarak bitirebilirsiniz.Bu oyunda bu kadar çok işe yarayan unsurları temin etmek için satın alarak değil oyunu aktif bir şekilde oynayarak da elde edebilirsiniz. Kale Savaşları Castle Clash Android Oyun incelemesinde vurgulamamız gereken son konu ise dengeli oyun dinamikleri olduğu ve günlük hediyelerle oyundaki gücünüze güç katabilir ve daha çok ilerleyebilirsiniz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir