Boom Beach android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Herkese merhabalar. Boom Beach bugünlerde meşhur olan bir strateji oyunudur. Oyunun başlangıcında size bir ada verilir. Ve bu adada bir tane belediye binası vardır. Oyunun amacı köyünüzü geliştirip diğer oyunculara karşı galibiyet kazanmaktır.

Oyunda farklı tipte bina tipleri vardır. Madenleriniz vardır. Depolarınız vardır. Savunma için yapılan binalar vardır. Ve belediye binanız vardır. Belediye binanızın seviyesini ne kadar arttırırsanız o kadar çok bina dikip savunma ve ganimeti arttırabilirsiniz.

Fakat belediye binanızın seviyesini ne kadar yükseltirseniz, başka oyunculardan kazandığınız ganimet düşmektedir. Size önerim zorunda kalmadıkça belediye binanızı yükseltmeyin. Kendi madenleriniz dışında sahip olduğunuz adalardan da altın alırsınız. Her adanın farklı gelirleri vardır. Bu gelirler ile askerlerinizin seviyelerini yükseltip daha güçlü bir saldırı yapabilirsiniz. Defansif binaların bazıları keskin nişancı binası, füze atıcı, ağır makineli,alev atıcı, büyük ve küçük mayınlardır. Başka oyuncuların adalarını saldırıp kazanırken,rakip oyuncularda aynı şekilde sizin adalarınıza saldırır. Yani bir bakımdan ganimet gelirlerinizi kazanmak isterler. Bu binalar sizin adanızı savunmanız içindir.

Askerlerinizi teknelere bindirip başka adalara savaşmaya gönderebilirsiniz.Eğer ki teknenizi yükseltmek ya da yeni tekne üretmek arasında kalır iseniz tekne üretmeyi seçiniz. Daha fazla askerle taarruza geçmek savaşı kazanma şansınızı arttırır. Askerlerinizin seviyelerini yükseltmeyi sakın unutmayınız. Çünkü askerler olmadan hiçbir savaşı kazanamazsınız ve geliriniz çok düşük olur. Ve oyun da kasa bir kasa binası vardır. Bu bina sizin hazinenizin bir kısmını kasaya koyarak olası düşman saldırında kayıp edilecek hazineden bir miktar

parayı korumak amaçlıdır. Umarım sizlere yardımcı olmuşumdur. Madenlerinize önem vermeyi unutmayın. Ve son tavsiyemiz savunmanız iyi olmaz ise ne kazanırsanız kazanın, rahatlıkla kaybedersiniz. İyi eğlenceler.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

-2 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir