Asphalt 8 Airborne android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Asphalt macerası hızlı bir şekilde devam ediyor! Serüvene Asphalt 8: Airborne’u da seriye katarak devam eden Gameloft, araba yarışlarında yeni bir devrim yaratmaya da devam ediyor.

Bu oyun sizin için daha önce hiç tatmadığınız bir zevk haline gelecek ve kendinizi bu uygulama ile özgür hissedeceksiniz!

Gameloft Asphalt 8: Airborne ile birlikte tam sekizinci araba yarışı oyununu piyasaya sundu. Asphalt serisi ile piyasaya bomba gibi düşen Gameloft serinin bu oyununda da döktürmüş görünüyor. Diğer serilerden daha gelişmiş olan bu oyunda resmen uçabilen arabalara şahit olacaksınız! Üstelik bu oyunda da Türkçe dil seçeneğinin olması Asphalt oyuncularını oldukça mutlu etti. Artık serinin en harika oyunu ile deneyiminizi iki katına çıkartarak Asphalt 8: Airborne’un farkını hissedebilirsiniz. Bu serinin yeni bebeğinin yeniliklerinden bahsetmeye ne dersiniz? Asphalt 8 %80’i yeni yüksek performanslı arabalara sahip ve bu arabalar ile rampalarda uçarken kuş gibi hissedeceksiniz.

Bu oyunda Facebook arkadaşlarınızdan haberdar olabiliyorsunuz ve oyunun içindeki mağazasına erişerek yeni şeyler satın alarak arabanızı modifiye edebiliyorsunuz! Her Asphalt oyununda olduğu gibi bu oyunda da Gameloft kredisi de bulunuyor. Bu kredi ile yeni arabalar da açabiliyorsunuz. Oyunda belli bir seviye sınırı var. 8.seviyeye kadar yükselebiliyorsunuz. Yarışı birinci bitirmek için sadece en önde olmak değil çılgınca hareketler yapmakta oldukça önemli. Öğretici modu ile de oyunu öğrenebiliyorsunuz ve bu Gameloft’un bir kez daha harika bir iş çıkardığına kanıt oluyor. Klasik modlara ek sezonlara girmek için olan modlar da mevcut fakat sezonlar pek ilginiz de değilse birden fazla modu ile sizin oyundan çabucak sıkılmanızı zorlaştırıyor ve bağımlılık haline getiriyor.

Grafik konusunda da normalin üst seviyesinde bir performans gösteren Asphalt 8: Airborne size gerçek araba yarışının nasıl yapıldığını kanıtlamak için burada. Hem IOS hem de Android’de sahip olabileceğiniz bu oyun indirmeniz üzere sizi bekliyor!

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir