101 Yüzbir Okey Plus android oyunu hakkında bilgi ve inceleme

Tatillerin, kahvelerin, üniversite hayatının, arkadaşlıkların vazgeçilmez oyunudur okey, bununla birlikte son yılların en popüler okey çeşidi ise 101’dir.

Okey çeşidi olan 101’e son yıllarda ilginin artması ile ilk önce internet siteleri ve sosyal ağlar bu oyunu kendileri için uygulama haline getirdiler. Teknolojinin gelişimi ile birlikte oyunlarda artık internet üzerinden oynanmaya başlandı. İlk başlarda internet siteleri üzerinden oynanan 101 okey sonrasında cep telefonlarının gelişmesi ile facebook veya diğer internet uygulamaları üzerinden oynanmaya başlandı.

Bu uygulamalardan biride çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan 101 Yüz bir Okey Plus tır. 101 Yüz Bir Okey bilgisayarlarınızda facebook üzerinden cep telefonlarınızda ise facebook ve misafir girişi ile oynayabileceğiniz bir uygulamadır. Cep telefonları için üretilen 101 Yüz Bir Okey Plus Android kullanıcılarına bilgisayardaki okey oynama zevkinin aynısını vermekte ve gün geçtikçe telefondan oynayan kullanıcılarını arttırmaktadır. 101 Yüz Bir Okey Plus Android gelişmiş ekran görüntüleri ile birçok kendi kategorisindeki uygulamaları geride bırakmaktadır. 101 Yüz Bir Okey Plus Android uygulaması 3G internet ya da Wi-Fi ile oynanmaktadır. Oyuna bağlandığınızda ‘hemen oyna’ seçeneği ile size en uygun masaya yönlendirilirsiniz.

Eğer kendiniz masa açmak isterseniz ‘masa aç’ seçeneği ile kendi istediğiniz masa türünü açabilirsiniz. Masa açtıktan sonra dilerseniz ‘davet et’ butonu ile diğer oyuncuları oyununuza davet edebilirsiniz. Ayrıca sizde ‘katıl’ butonu ile o anda okey oynayan facebook arkadaşlarınızla aynı masada oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 101 Yüz Bir Okey Plus Android uygulaması oyun esnasında sizlere puan hesaplama, işler taş atmama gibi konularda da yardımcı olmaktadır. 101 Yüz Bir Okey Plus Android uygulamasını Play Store ve AppStore’dan indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu içeriği üyeler/yazarlar oluşturmuştur. Sende kendi içeriğini oluştur!

Bildir

+ veya - oy vermeye ne dersiniz?

0 puan
+ Oy - Oy

Konu hakkında genel fikirlerinizi belirtin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir